Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

Infolinia: (+48) 507-231-365 tel. (+48) 503-454-350

Top

Hydroizolacja do fundamentów Qseal 2K

Szczegóły

Hydroizolacja do fundamentów Qseal 2K to dwuskładnikowa, elastyczna masa uszczelniająca, na bazie cementu, wyselekcjonowanych kruszyw i polimerów syntetycznych. Qseal 2K doskonale przylega do większości powierzchni budowlanych (cegła, beton, płyta k-g itd.), tworząc szorstką, idealnie przyczepną powierzchnie dla kolejnych warstw. Produkt zapewnia bardzo dużą odporność na działanie wody również w stałym jej kontakcie oraz pozostaje trwale elastyczna nawet w temperaturze -20°C. Hydroizolacja ofertowana jest w formie dwuskładnikowej (płyn + proszek), które po połączeniu tworzą półpłynną, łatwo nakładającą się masę również na powierzchniach pionowych i o skomplikowanych kształtach. Qseal 2K jest odporny na działanie soli odladzającej, siarczanów i chlorków.

Przygotowanie podłoża: Podłoże musi być nośne, oczyszczone z zabrudzeń, środków antyadhezyjnych, mleczka cementowego, stojącej wody, oszronienia i innych elementów trwale niezwiązanych z podłożem (stare warstwy o słabej przyczepności należy usunąć). Nowe tynki i beton należy związać i wysezonować. Wszelkie ukruszenia należy wypełnić szybkowiążącą zaprawą mineralną. Podłoża mineralne silnie nasiąkliwe (beton, tynki cementowe, tynki cementowo-wapienne, wylewki betonowe), podłoża gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe oraz płyty drewnopochodne należy zagruntować preparatem PRIMER MASTER. Szczeliny dylatacyjne, robocze oraz połączenia podłóg i ścian należy zakryć wtopionymi w masę elastycznymi taśmami uszczelniającymi Qseal Tapes. Wpusty podłogowe i wpusty rur należy wyposażyć w tuleje uszczelniające wciśnięte w masę.

Poprzez połączenie dwuskładnikowej masy uszczelniającej Qseal 2K do aplikacji wylewowej w celu przygotowania płynnej dyspersji oraz dodawania masy mieszającej za pomocą mieszadeł za pomocą płynnego obrotowego kosza w celu uzyskania jednorodnej masy. Po około 5 minutach dojrzewania zaprawy należy ją ponownie użyć. Składniki dobierane są ilościowo w odpowiedniej proporcji do zmieszania. W przypadku konieczności uzyskania rzadszej konsystencji (szlamu) przy spełnianiu pierwszej klasy można złożyć max. 1-3% wody (wagowo).

Aplikacja produktu: Qseal 2K należy nakładać na podłoże w co najmniej dwóch warstwach. Pierwszą warstwę o konsystencji zaczynu nanosić obficie pędzlem murarskim lub pędzlem (grubość warstwy 1-1,5 mm - można określić kontrolując zużycie materiału), intensywnie wcierając masę uszczelniającą w podłoże. Drugą i kolejne warstwy w konsystencji masy szpachlowej nanosić pacą stalową po wstępnym związaniu pierwszej masy po ok. 2 godz. 4 godziny. Minimalna grubość całej izolacji (w zależności od zastosowania) powinna wynosić od 2 do 3 mm. Powłokę można załadować po czasie określonym w tabeli „Dane techniczne”. Przyklej płytki ceramiczne na tarasach, balkonach i innych powierzchniach za pomocą elastycznych klejów. Czyszczenie narzędzi: Narzędzia należy każdorazowo myć wodą i wycierać do sucha. Zaschnięty brud należy usunąć mechanicznie. Uwaga!!! Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz środkami ostrożności/środkami ostrożności określonymi w Karcie Charakterystyki Produktu.
brak

Informacje dodatkowe

Odbiór osobisty Warszawa lub wysyłka
Zużycie 20mb lub 40mb
Ilość w paczce / na palecie 1
Dostępność Dostępny od ręki
Waga kg 10
Kod SKU SAB91000329
Producent SIMEPLAST
Cena za szt.

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Odbiór osobisty

Miejsce osobistego odbioru towaru jest dostępne po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Czas realizacji i przygotowania zamówienia może być różny zazwyczaj 1-2 tygodnie. Przy obecnych cenach paliw i ciągłych podwyżkach najlepiej skorzystać z odbiorów własnych poprzez Giełdę transportową Cliktrans

PAMIĘTAJ! Do zamówienia może zostać doliczona kaucja za paletę chyba, że będziesz odbierać luzem lub będzie taka sama na wymianę!


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Hydroizolacja do fundamentów Qseal 2K

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena produktu