Infolinia: (+48) 507-231-365 tel. (+48) 503-454-350

Top

Jak wymurować ogrodzenie z pustaka gładkiego?

Aby prawidłowo wymurować ogrodzenie z pustaka gładkiego należy pamiętać o kilku bardzo istotnych cechach. Ogrodzenia są narażone na warunki atmosferyczne oraz drgania przenoszone przez samochody z ulicy.

Jak prawidłowo kleić daszki na ogrodzeniu

Wielu wykonawców;w źle czasem nieświadomie przykleja daszki na ogrodzenie co w konsekwencji doprowadza po kilku latach do ich oderwania. Najczęstszym błędem jest niezalanie pustaków betonem do końca co prowadzi do gromadzenia się wody pod daszkiem. Najskuteczniejsze i najtrwalsze połączenie daszka z ogrodzeniem to takie w którym będzie on przyklejony nie tylko na silikon lub masę do uszczelniania daszków ale również na klej.

Czym usunąć wykwity na kostce i ogrodzeniu

Wykwity wapienne możemy usunąć w dwojaki sposób. Środki chemiczne do czyszczenia powierzchni betonowych lub mechanicznie przy pomocy różnego rodzaju szczotek.

Dlaczego warto zaimpregnować kostkę brukową


Impregnat tworzy lepszą powierzchnię hydrofobową, nie pozwala wniknąć wodzie w beton. Mimo, że kostka brukowa ma fabrycznie niską nasiąkliwość, ma też różną gęstość betonu, co za tym idzie mniej lub bardziej porowatą powierzchnię, przez te mikroszczeliny wnika wilgoć, która zamarza i prowadzi do osłabienia kostki.

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek rosnący
Newsfeed
Kategorie
Ostatnio napisane
  1. Jak wymurować ogrodzenie z pustaka gładkiego? Sunday, Aug 30 2020, 02:56PM Posted by piotr
  2. Jak prawidłowo kleić daszki na ogrodzeniu Tuesday, Jul 9 2019, 11:30AM Posted by piotr
  3. Czym usunąć wykwity na kostce i ogrodzeniu Monday, Jul 1 2019, 08:07AM Posted by piotr
  4. Dlaczego warto zaimpregnować kostkę brukową Wednesday, Jun 19 2019, 12:11PM Posted by