Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

Infolinia: (+48) 507-231-365 tel. (+48) 503-454-350

Top

Projektowanie ogrodzeń

Zaprojektuj swoje ogrodzenie już dziś !!!

Zależy nam aby Twoje ogrodzenie było zrobiono na dobrym materiale ale również jego rozmieszczenie spełniało Twoje oczekiwania. Dlatego profesjonalny projekt ogrodzenia 3D możesz mieć już za darmo! Cena konsultacji z ekspertem 1h i przygotowanie projektu graficznego kosztuje 123zł. Jeśli jednak zamówisz u nasz materiał kwota ta zostaje całkowicie zwrócona.Abyśmy mogli przygotować projekt:

1. Umów się i przyjdź do nas z kartką na której będą spisane wymiary ogrodzenia. Głównie chodzi tu o to aby zmierzyć w jakiej odległości od granicy działki będzie brama i furtka.

2. Jaka jest planowana wysokość ogrodzenia.

3. Wybierz materiał z naszej oferty na stronie www.sabko.pl z którego ma być wykonane ogrodzenie.

3. Ważne jest również informacja gdzie znajduje się ewentualna skrzynka gazowa lub elektryczna.

4. Poinformuj nas o tym czy przęsła, furtka i brama będą gotowymi elementami już wyprodukowanymi czy robionymi na zamówienie. Jeśli będą robione na zamówienie wtedy mamy możliwość większego manewru przy przygotowaniu ogrodzenia.

Dzięki tak przygotowanemu projektowi masz pewność zamówionej odpowiedniej ilości materiału do wykonania ogrodzenia. Dodatkowo jesteśmy w stanie wyliczyć ile porzebujesz betonu do uzupełnienia pustaków. Ilość kleju też ma znaczenie a w przypadku zbyt dużej ilości możesz go zawsze zwrócić.